West County CYC Basketball 2016 Results


Sunday, March 6, 2016 @ 5:10pm
Final
St. Clare - Helfrey (7G B Division - B-2) 20
Holy Infant - Hoene (7G B Division - B-1) 40
 
Sunday, March 6, 2016 @ 3:55pm
Final
St. Clare - Powers (4B D Division) 21
Holy Infant - Swyers (4B D Division) 3
 
Sunday, March 6, 2016 @ 2:40pm
Final
St. Joseph - VanDeven (7G A Division - A-1) 25
Holy Infant - St. Louis (7G A Division - A-2) 6
 
Sunday, March 6, 2016 @ 1:25pm
Final
St. Alban Roe - Sommer (3B Q Division) 30
Holy Infant - Wittmann (3B Q Division) 16
 
Sunday, March 6, 2016 @ 1:25pm
Final
St. Monica - Piening (6B C Division) 28
Holy Infant - Wolper (6B C Division) 19
 
Sunday, March 6, 2016 @ 12:10pm
Final
CPOP - Purschke (5B D Division) 14
Holy Infant - Miromonti (5B D Division) 22
 
Sunday, March 6, 2016 @ 12:10pm
Final
St. Clare - McKay (5B D Division) 8
Holy Infant - Tober (5B D Division) 18
 
Sunday, March 6, 2016 @ 12:00pm
Final
St. Clement - Killeen (8B C Division) 37
St. Alban Roe - Leahy (8B C Division) 40
 
Saturday, March 5, 2016 @ 9:00pm
Final
Incarnate Word - Olson (8B A Divsion) 54
Sacred Heart Eureka - Kormanek (8B A Divsion) 45
 
Saturday, March 5, 2016 @ 8:45pm
Final
Incarnate Word - Geis (7G B Division - B-2) 8
St. Clare - Helfrey (7G B Division - B-2) 30
 
Saturday, March 5, 2016 @ 8:30pm
Final
St. Monica - Kinnison (7G B Division - B-2) 13
St. Clement - Galakatos (7G B Division - B-1) 26
 
Saturday, March 5, 2016 @ 7:45pm
Final
St. Richard - Arroyo (7B B Division) 16
Sacred Heart Eureka - Constantin (7B B Division) 46
 
Saturday, March 5, 2016 @ 7:30pm
Final
Holy Infant - Jager (8B C Division) 23
St. Clare - Lally (8B C Division) 47
 
Saturday, March 5, 2016 @ 7:15pm
Final
St. Richard - Garner (4B C Division) 10
St. Clement - Galakatos (4B C Division) 21
 
Saturday, March 5, 2016 @ 7:00pm
Final
St. Clement - Hartenbach (7B A Division) 2
St. Joseph - Wolkey (7B A Division) 0
 
Saturday, March 5, 2016 @ 6:15pm
Final
St. Alban Roe - Kvam (8B C Division) 27
St. Clare - Scheiber (8B C Division) 37
 
Saturday, March 5, 2016 @ 6:00pm
Final
St. Monica - Brier (3B S Division) 7
St. Clement - Neff (3B S Division) 10
 
Saturday, March 5, 2016 @ 6:00pm
Final
St. Alban Roe - Sommer (3B Q Division) 19
Incarnate Word - Distelrath (3B Q Division) 0
 
Saturday, March 5, 2016 @ 5:45pm
Final
Incarnate Word - Strait (6G B Division) 18
St. Joseph - Ranali (6G B Division) 17
 
Saturday, March 5, 2016 @ 5:30pm
Final
St. Alban Roe - Ash (5B B Division) 19
Twin Oaks - Brasfield (5B B Division) 11
 
Saturday, March 5, 2016 @ 5:15pm
Final
St. Alban Roe - Roschke (8B A Divsion) 52
St. Alban Roe - Luft (8B A Divsion) 37
 
Saturday, March 5, 2016 @ 4:45pm
Final
Holy Infant - Boehmer (8B C Division) 42
St. Monica - Roleke (8B C Division) 27
 
Saturday, March 5, 2016 @ 4:45pm
Final
Kirk Day School - Vogel (3G Q Division) 2
Incarnate Word - Ahrens (3G Q Division) 10
 
Saturday, March 5, 2016 @ 4:45pm
Final
St. John Bosco - Arnold (6G B Division) 21
St. Clement - Hartweger (6G B Division) 23
 
Saturday, March 5, 2016 @ 4:30pm
Final
St. Clement - Friehoff (5B C Division) 26
St. Joseph - Weindel (5B C Division) 19
 
Saturday, March 5, 2016 @ 4:15pm
Final
Sacred Heart Eureka - Kormanek (8B A Divsion) 42
Twin Oaks - Lemp (8B A Divsion) 58
 
Saturday, March 5, 2016 @ 3:30pm
Final
Holy Infant - Bauer (5G B Division) 6
Incarnate Word - Spicuzza (5G B Division) 14
 
Saturday, March 5, 2016 @ 3:30pm
Final
Holy Infant - Van Deven (8G A Division - A-3) 0
St. Clare - Powers (8G A Division - A-3) 2
 
Saturday, March 5, 2016 @ 3:30pm
Final
Ascension - Kirwin (7B C Division) 31
St. Clement - Kohm (7B C Division) 33
 
Saturday, March 5, 2016 @ 3:30pm
Final
St. Monica - Bourneuf (5G C Division) 6
St. Clare - Tournier (5G C Division) 19
 
Saturday, March 5, 2016 @ 3:30pm
Final
St. Richard - Egalhoff (6B C Division) 42
St. Alban Roe - Grass (6B C Division) 26
 
Saturday, March 5, 2016 @ 3:00pm
Final
St. Richard - Brauss (6B B Divsion) 28
Twin Oaks - Lemp (6B B Divsion) 39
 
Saturday, March 5, 2016 @ 2:45pm
Final
Incarnate Word - Falb (4B C Division) 12
Holy Infant - Wolper (4B C Division) 25
 
Saturday, March 5, 2016 @ 2:15pm
Final
St. Alban Roe - Cain (8B B Division) 37
St. Clement - Peacock (8B B Division) 40
 
Saturday, March 5, 2016 @ 2:15pm
Final
Holy Infant - Tober (4G B Division) 6
St. Joseph - Medler (4G B Division) 15
 
Saturday, March 5, 2016 @ 2:15pm
Final
Kirk Day School - Hughes (6B C Division) 39
St. Monica - Piening (6B C Division) 15
 
Saturday, March 5, 2016 @ 2:15pm
Final
St. Alban Roe - Redders (3B R Division) 42
CPOP - Cahill (3B R Division) 2
 
Saturday, March 5, 2016 @ 2:15pm
Final
St. Clare - McKay (5B D Division) 14
St. Alban Roe - Curran (5B D Division) 18
 
Saturday, March 5, 2016 @ 2:15pm
Final
St. Alban Roe - Moger (6B A Division) 47
Sacred Heart Eureka - Makovicka (6B A Division) 39
 
Saturday, March 5, 2016 @ 2:15pm
Final
St. Joseph - Delanty (3B Q Division) 17
Incarnate Word - Distelrath (3B Q Division) 9
 
Saturday, March 5, 2016 @ 2:15pm
Final
CPOP - Mortland (5G C Division) 18
St. Clare - Byergo (5G C Division) 9
 
Saturday, March 5, 2016 @ 2:00pm
Final
St. Alban Roe - Scott (3G P Division) 9
Kirk Day School - Essenburg (3G P Division) 3
 
Saturday, March 5, 2016 @ 1:45pm
Final
St. Clement - Bokerman (5G A Division) 8
Twin Oaks - Banderman (5G A Division) 15
 
Saturday, March 5, 2016 @ 1:30pm
Final
St. Alban Roe - Castelli (7G A Division - A-2) 40
Holy Infant - St. Louis (7G A Division - A-2) 29
 
Saturday, March 5, 2016 @ 1:00pm
Final
St. Joseph - Schuerer (3B S Division) 8
Sacred Heart Eureka - Copeland (3B S Division) 11
 
Saturday, March 5, 2016 @ 1:00pm
Final
Ascension - Benedict (4B A Division) 38
St. Joseph - Seavey (4B A Division) 17
 
Saturday, March 5, 2016 @ 1:00pm
Final
Holy Infant - Klipsch (4G A Division) 23
St. Monica - Jansen (4G A Division) 10
 
Saturday, March 5, 2016 @ 1:00pm
Final
Holy Infant - Swehla (4G A Division) 15
St. Clement - Sievers (4G A Division) 16
 
Saturday, March 5, 2016 @ 1:00pm
Final
Holy Infant - Huff (3G Q Division) 10
St. Joseph - Deboer (3G Q Division) 2
 
Saturday, March 5, 2016 @ 1:00pm
Final
St. Clare - Droege (6B C Division) 12
St. Clare - Corrigan (6B C Division) 20
 
Saturday, March 5, 2016 @ 1:00pm
Final
St. Clare - Powers (4B D Division) 9
Incarnate Word - Jost (4B D Division) 15
 
Saturday, March 5, 2016 @ 1:00pm
Final
Twin Oaks - Ward (8B C Division) 15
St. Alban Roe - Leahy (8B C Division) 27
 
Saturday, March 5, 2016 @ 12:45pm
Final
St. Alban Roe - Scott (5B B Division) 20
Kirk Day School - Gustafson (5B B Division) 19
 
Saturday, March 5, 2016 @ 12:30pm
Final
St. Monica - Benben (7B C Division) 40
Twin Oaks - Norman (7B C Division) 28
 
Saturday, March 5, 2016 @ 12:15pm
Final
St. Clare - Harszy (4B A Division) 13
Holy Infant - McGrath (4B A Division) 16
 
Saturday, March 5, 2016 @ 11:45am
Final
St. Alban Roe - Simmons (6G A Division) 23
St. Monica - Jansen (6G A Division) 10
 
Saturday, March 5, 2016 @ 11:45am
Final
Holy Infant - Van Rens (6B A Division) 34
Ascension - Childs (6B A Division) 22
 
Saturday, March 5, 2016 @ 11:45am
Final
St. Joseph - Ranalli (8B A Divsion) 53
St. Alban Roe - Luft (8B A Divsion) 44
 
Saturday, March 5, 2016 @ 11:45am
Final
St. Clement - Teepe (6B B Divsion) 35
St. Clement - Wenzel (6B B Divsion) 26
 
Saturday, March 5, 2016 @ 11:45am
Final
St. Clare - Fruscella (6B B Divsion) 37
Incarnate Word - Flavin (6B B Divsion) 27
 
Saturday, March 5, 2016 @ 11:45am
Final
CPOP - Bourke (8B B Division) 2
St. Joseph - Delanty (8B B Division) 0
 
Saturday, March 5, 2016 @ 11:45am
Final
Holy Infant - Miromonti (5B D Division) 21
St. Clare - Waitkus (5B D Division) 23
 
Saturday, March 5, 2016 @ 11:45am
Final
Holy Infant - Slattery (5B C Division) 13
Sacred Heart Eureka - Hill (5B C Division) 25
 
Saturday, March 5, 2016 @ 11:30am
Final
Twin Oaks - Ward (5B D Division) 4
Holy Infant - Tober (5B D Division) 28
 
Saturday, March 5, 2016 @ 11:15am
Final
St. Joseph - Gordan (6G C Division) 9
Twin Oaks - Keane (6G C Division) 21
 
Saturday, March 5, 2016 @ 10:30am
Final
Twin Oaks - Ohlmann (4G C Division) 10
Sacred Heart Eureka - Beam (4G C Division) 16
 
Saturday, March 5, 2016 @ 10:30am
Final
St. Joseph - Gillespie (6B C Division) 36
Incarnate Word - Cox (6B C Division) 7
 
Saturday, March 5, 2016 @ 10:30am
Final
Banderman - Twin Oaks (3G P Division) 1
St. Clement - Nunez (3G P Division) 12
 
Saturday, March 5, 2016 @ 10:30am
Final
CPOP - Probst (4G B Division) 7
St. Joseph - Thiessen (4G B Division) 10
 
Saturday, March 5, 2016 @ 10:30am
Final
CPOP - Clark (7B B Division) 16
St. Alban Roe - Bunkers (7B B Division) 38
 
Saturday, March 5, 2016 @ 10:30am
Final
Incarnate Word - Kendrick (3G P Division) 5
St. Richard - Fuehne (3G P Division) 26
 
Saturday, March 5, 2016 @ 10:30am
Final
CPOP - Duenez (4G C Division) 9
St. Clare - Hanley (4G C Division) 16
 
Saturday, March 5, 2016 @ 10:15am
Final
St. Monica - Bauer (5B C Division) 18
Kirk Day School - Snodgrass (5B C Division) 11
 
Saturday, March 5, 2016 @ 10:00am
Final
St. Monica - Hayes (8G A Division - A-3) 42
Twin Oaks - VanEssendelft (8G A Division - A-3) 15
 
Saturday, March 5, 2016 @ 9:15am
Final
Incarnate Word - Smith (3B P Division) 32
St. Joseph - Wichmann (3B P Division) 26
 
Saturday, March 5, 2016 @ 9:15am
Final
Holy Infant - Feagan (6G C Division) 15
Sacred Heart Eureka - Westerheide (6G C Division) 25
 
Saturday, March 5, 2016 @ 9:15am
Final
St. Joseph - Heimlich (5G A Division) 10
St. Alban Roe - Restovich (5G A Division) 42
 
Saturday, March 5, 2016 @ 9:15am
Final
Ascension - Benedict (4B A Division) 33
St. Clare - Harszy (4B A Division) 10
 
Saturday, March 5, 2016 @ 9:15am
Final
CPOP - Bergman (7B A Division) 34
St. Richard - Moeller (7B A Division) 43
 
Saturday, March 5, 2016 @ 9:15am
Final
Ascension - Wright (4G B Division) 7
Incarnate Word - Ross (4G B Division) 4
 
Saturday, March 5, 2016 @ 9:00am
Final
St. Alban Roe - Srsen (3B S Division) 24
Kirk Day School - Kohler (3B S Division) 18
 
Saturday, March 5, 2016 @ 8:00am
Final
Sacred Heart - Ecker (3G Q Division) 7
St. Clare - Reed (3G Q Division) 13
 
Saturday, March 5, 2016 @ 8:00am
Final
St. Clement - Reed (4B D Division) 38
St. Joseph - Dicarlo (4B D Division) 2
 
Saturday, March 5, 2016 @ 8:00am
Final
Kirk Day School - Fuller (5G B Division) 2
Incarnate Word - Vincent (5G B Division) 15
 
Saturday, March 5, 2016 @ 8:00am
Final
St. Alban Roe - Beiermann (4B A Division) 30
St. Alban Roe - Orf (4B A Division) 3
 
Friday, March 4, 2016 @ 9:00pm
Final
Twin Oaks - Ward (5B D Division) 18
CPOP - Purschke (5B D Division) 22
 
Friday, March 4, 2016 @ 8:30pm
Final
St. Clare - Cramsey (6G B Division) 14
St. Alban Roe - McClellan (6G B Division) 23
 
Friday, March 4, 2016 @ 8:30pm
Final
St. Joseph - Gordon (8B C Division) 36
St. Clement - Killeen (8B C Division) 53
 
Friday, March 4, 2016 @ 8:30pm
Final
Holy Infant - Miromonti (7B C Division) 21
St. Alban Roe - Mahone (7B C Division) 32
 
Friday, March 4, 2016 @ 7:45pm
Final
St. Clare - Waitkus (3B P Division) 18
CPOP - Klein (3B P Division) 12
 
Friday, March 4, 2016 @ 7:15pm
Final
St. Clement - Sievers (4G A Division) 4
St. Alban Roe - Restovich (4G A Division) 36
 
Friday, March 4, 2016 @ 7:15pm
Final
St. Richard - Brauss (6B B Divsion) 40
St. Clement - Teepe (6B B Divsion) 35
 
Friday, March 4, 2016 @ 7:15pm
Final
St. Joseph - Schuerer (3B S Division) 4
St. Alban Roe - Srsen (3B S Division) 20
 
Friday, March 4, 2016 @ 6:30pm
Final
Incarnate Word - Origliasso (5B A Division) 28
CPOP - Smith (5B A Division) 19
 
Friday, March 4, 2016 @ 6:00pm
Final
Holy Infant - Hurst (3G P Division) 5
St. Alban Roe - Scott (3G P Division) 10
 
Friday, March 4, 2016 @ 6:00pm
Final
St. Alban Roe - Erusha (5B A Division) 32
St. Alban Roe - Hewlett (5B A Division) 33
 
Sunday, February 28, 2016 @ 7:30pm
Final
Holy Infant - Swaykus (7B A Division) 34
St. Clare - King (7B A Division) 42
 
Sunday, February 28, 2016 @ 6:15pm
Final
Incarnate Word - Poelker (3B R Division) 21
Holy Infant - Biro (3B R Division) 13
 
Sunday, February 28, 2016 @ 6:15pm
Final
St. Clement - Teepe (6B B Divsion) 19
St. Clare - Fruscella (6B B Divsion) 34
 
Sunday, February 28, 2016 @ 6:00pm
Final
Ascension - Ignaczak (6G A Division) 12
Holy Infant - Bender (6G A Division) 20
 
Sunday, February 28, 2016 @ 5:10pm
Final
Incarnate Word - Cox (6B C Division) 14
Holy Infant - Wolper (6B C Division) 27
 
Sunday, February 28, 2016 @ 5:00pm
Final
St. Clare - Powers (8G A Division - A-3) 30
Holy Infant - Van Deven (8G A Division - A-3) 26
 
Sunday, February 28, 2016 @ 4:45pm
Final
St. Alban Roe - Erusha (5B A Division) 33
Ascensin - Harris (5B A Division) 19
 
Sunday, February 28, 2016 @ 4:45pm
Final
Holy Infant - Tober (5B D Division) 18
CPOP - Purschke (5B D Division) 9
 
Sunday, February 28, 2016 @ 4:00pm
Final
Holy Infant - St. Louis (7G A Division - A-2) 17
Incarnate Word - Origliass (7G A Division - A-1) 40
 
Sunday, February 28, 2016 @ 3:55pm
Final
Holy Infant - Swaykus (7B A Division) 51
St. Joseph - Wolkey (7B A Division) 42
 
Sunday, February 28, 2016 @ 3:55pm
Final
Incarnate Word - Jost (7G B Division - B-2) 6
Holy Infant - Hoene (7G B Division - B-1) 42
 
Sunday, February 28, 2016 @ 3:45pm
Final
Holy Infant - Rolando (3B P Division) 10
St. Clare - Waitkus (3B P Division) 14
 
Sunday, February 28, 2016 @ 3:45pm
Final
St. Clare - Scheiber (8B C Division) 43
St. Monica - Roleke (8B C Division) 21
 
Sunday, February 28, 2016 @ 3:45pm
Final
Incarnate Word - Martin (7B C Division) 39
Holy Infant - Miromonti (7B C Division) 27
 
Sunday, February 28, 2016 @ 3:30pm
Final
St. Alban Roe - Restovich (5G A Division) 16
Ascension - Reed (5G A Division) 14
 
Sunday, February 28, 2016 @ 2:45pm
Final
Holy Infant - Burns (5B A Division) 21
Incarnate Word - Origliasso (5B A Division) 19
 
Sunday, February 28, 2016 @ 2:40pm
Final
St. Alban Roe - McClellan (6G B Division) 23
St. John Bosco - Arnold (6G B Division) 10
 
Sunday, February 28, 2016 @ 2:40pm
Final
Incarnate Word - Ahrens (3G Q Division) 2
Holy Infant - Huff (3G Q Division) 14
 
Sunday, February 28, 2016 @ 2:30pm
Final
St. Alban Roe - Curran (5B D Division) 15
Holy Infant - Miromonti (5B D Division) 28
 
Sunday, February 28, 2016 @ 2:30pm
Final
St. Clare - Powers (8G A Division - A-3) 21
St. Monica - Hayes (8G A Division - A-3) 27
 
Sunday, February 28, 2016 @ 2:30pm
Final
Holy Infant - Wittmann (3B Q Division) 14
St. Joseph - Delanty (3B Q Division) 17
 
Sunday, February 28, 2016 @ 2:30pm
Final
Sacred Heart Eureka - Beam (4G C Division) 22
St. Clare - Hanley (4G C Division) 1
 
Sunday, February 28, 2016 @ 2:15pm
Final
Ascension - Freeman (4B B Division) 25
CPOP - Nance (4B B Division) 6
 
Sunday, February 28, 2016 @ 2:15pm
Final
CPOP - Oliver (3G P Division) 10
Ascension - Travers (3G P Division) 13
 
Sunday, February 28, 2016 @ 1:30pm
Final
Ascension - Lane (8G A Division - A-2) 26
Incarnate Word - Distelrath (8G A Division - A-1) 30
 
Sunday, February 28, 2016 @ 1:25pm
Final
St. Clement - Friehoff (5B C Division) 26
Holy Infant - Slattery (5B C Division) 24
 
Sunday, February 28, 2016 @ 1:25pm
Final
St. Richard - Fuehne (3G P Division) 22
Holy Infant - Hurst (3G P Division) 5
 
Sunday, February 28, 2016 @ 1:15pm
Final
St. Alban Roe - Bunkers (7B B Division) 31
St. Joseph - Mueller (7B B Division) 44
 
Sunday, February 28, 2016 @ 1:15pm
Final
St. Joseph - Bloeser (6B C Division) 27
Holy Infant - Wolper (6B C Division) 8
 
Sunday, February 28, 2016 @ 1:15pm
Final
St. Alban Roe - Beiermann (4B A Division) 29
St. Clare - Harszy (4B A Division) 5
 
Sunday, February 28, 2016 @ 1:15pm
Final
St. John Bosco - Sotolar (7G B Division - B-1) 14
St. Monica - Kinnison (7G B Division - B-2) 26
 
Sunday, February 28, 2016 @ 1:00pm
Final
Sacred Heart Eureka - Constantin (7B B Division) 59
CPOP - Clark (7B B Division) 49
 
Sunday, February 28, 2016 @ 1:00pm
Final
St. Alban Roe - Scott (5B B Division) 20
Ascension - Eisenhart (5B B Division) 27
 
Sunday, February 28, 2016 @ 12:10pm
Final
Incarnate Word - Vincent (5G B Division) 19
Holy Infant - Bauer (5G B Division) 2
 
Sunday, February 28, 2016 @ 12:10pm
Final
St. Joseph - Delanty (6B A Division) 31
Holy Infant - Larocco (6B A Division) 39
 
Sunday, February 28, 2016 @ 12:00pm
Final
St. Joseph - Folkins (6G A Division) 23
St. Joseph - Hamm (6G A Division) 17
 
Saturday, February 27, 2016 @ 8:45pm
Final
Incarnate Word - Smith (3B P Division) 10
St. Clare - Waitkus (3B P Division) 25
 
Saturday, February 27, 2016 @ 8:15pm
Final
Holy Infant - Feagan (6G C Division) 20
St. Joseph - Gordan (6G C Division) 11
 
Saturday, February 27, 2016 @ 7:45pm
Final
St. Monica - Kinnison (7G B Division - B-2) 15
Sacred Heart Eureka - Sebourn (7G B Division - B-1) 24
 
Saturday, February 27, 2016 @ 7:45pm
Final
Ascension - Travers (3G P Division) 8
Incarnate Word - Kendrick (3G P Division) 2
 
Saturday, February 27, 2016 @ 7:30pm
Final
St. Alban Roe - Curran (5B D Division) 17
St. Clare - Waitkus (5B D Division) 12
 
Saturday, February 27, 2016 @ 7:00pm
Final
St. Joseph - Anderson (8G A Division - A-1) 27
St. Joseph - Marty (8G A Division - A-1) 26
 
Saturday, February 27, 2016 @ 6:30pm
Final
St. Clement - Hartweger (6G B Division) 15
Incarnate Word - Strait (6G B Division) 21
 
Saturday, February 27, 2016 @ 6:15pm
Final
Holy Infant - Jager (8B C Division) 25
St. Clare - Scheiber (8B C Division) 53
 
Saturday, February 27, 2016 @ 5:45pm
Final
CPOP - Bergman (7B A Division) 31
St. Joseph - Wolkey (7B A Division) 53
 
Saturday, February 27, 2016 @ 5:30pm
Final
Kirk Day School - Essenburg (3G P Division) 10
Banderman - Twin Oaks (3G P Division) 12
 
Saturday, February 27, 2016 @ 5:30pm
Final
Incarnate Word - Falb (4B C Division) 27
St. Richard - Garner (4B C Division) 12
 
Saturday, February 27, 2016 @ 4:45pm
Final
St. Alban Roe - Restovich (4G A Division) 35
St. Monica - Jansen (4G A Division) 2
 
Saturday, February 27, 2016 @ 4:45pm
Final
St. Joseph - Seavey (4B A Division) 32
Ascension - Benedict (4B A Division) 26
 
Saturday, February 27, 2016 @ 4:30pm
Final
Kirk Day School - Snodgrass (5B C Division) 21
St. Joseph - Weindel (5B C Division) 23
 
Saturday, February 27, 2016 @ 4:15pm
Final
St. Clare - Lally (8B C Division) 2
Twin Oaks - Ward (8B C Division) 0
 
Saturday, February 27, 2016 @ 3:30pm
Final
St. Clare - Waitkus (5B D Division) 15
St. Clare - McKay (5B D Division) 17
 
Saturday, February 27, 2016 @ 3:30pm
Final
St. Alban Roe - Dill (5B D Division) 31
CPOP - Purschke (5B D Division) 21
 
Saturday, February 27, 2016 @ 3:30pm
Final
Kirk Day School - Hughes (6B C Division) 43
Incarnate Word - Cox (6B C Division) 8
 
Saturday, February 27, 2016 @ 3:30pm
Final
Holy Infant - Bender (6G A Division) 23
St. Monica - Jansen (6G A Division) 0
 
Saturday, February 27, 2016 @ 3:30pm
Final
St. Alban Roe - Moger (6B A Division) 2
Ascension - Childs (6B A Division) 0
 
Saturday, February 27, 2016 @ 3:00pm
Final
St. Joseph - Ranalli (8B A Divsion) 32
Twin Oaks - Lemp (8B A Divsion) 44
 
Saturday, February 27, 2016 @ 2:45pm
Final
Twin Oaks - VanEssendelft (8G A Division - A-3) 15
Holy Infant - Stalter (8G A Division - A-2) 36
 
Saturday, February 27, 2016 @ 2:15pm
Final
Ascension - Kirwin (7B C Division) 38
Ascension - Verhulst (7B C Division) 42
 
Saturday, February 27, 2016 @ 2:15pm
Final
St. Alban Roe - Castelli (7G A Division - A-2) 38
CPOP - Pavilisn (7G A Division - A-2) 27
 
Saturday, February 27, 2016 @ 2:15pm
Final
Sacred Heart Eureka - Constantin (7B B Division) 38
St. Alban Roe - Bunkers (7B B Division) 56
 
Saturday, February 27, 2016 @ 2:15pm
Final
Sacred Heart Eureka - Copeland (3B S Division) 6
St. Monica - Brier (3B S Division) 9
 
Saturday, February 27, 2016 @ 2:15pm
Final
St. Clare - Cosgrove (7B B Division) 42
St. Richard - Arroyo (7B B Division) 19
 
Saturday, February 27, 2016 @ 2:15pm
Final
St. Clare - Droege (6B C Division) 24
St. Joseph - Gillespie (6B C Division) 16
 
Saturday, February 27, 2016 @ 2:15pm
Final
CPOP - Probst (4G B Division) 13
Incarnate Word - Ross (4G B Division) 3
 
Saturday, February 27, 2016 @ 2:00pm
Final
Twin Oaks - Brasfield (5B B Division) 7
Kirk Day School - Gustafson (5B B Division) 23
 
Saturday, February 27, 2016 @ 1:45pm
Final
St. Clement - Wykoff (4G C Division) 26
Twin Oaks - Ohlmann (4G C Division) 13
 
Saturday, February 27, 2016 @ 1:30pm
Final
St. Monica - Hayes (8G A Division - A-3) 29
Holy Infant - Van Deven (8G A Division - A-3) 15
 
Saturday, February 27, 2016 @ 1:00pm
Final
St. Alban Roe - Simmons (6G A Division) 41
Ascension - Ignaczak (6G A Division) 16
 
Saturday, February 27, 2016 @ 1:00pm
Final
Holy Infant - Wolper (4B C Division) 28
Sacred Heart Eureka - Sauer (4B C Division) 20
 
Saturday, February 27, 2016 @ 1:00pm
Final
CPOP - Nance (4B B Division) 11
St. Monica - Burjoski (4B B Division) 23
 
Saturday, February 27, 2016 @ 1:00pm
Final
St. Alban Roe - Scott (3G P Division) 4
CPOP - Oliver (3G P Division) 19
 
Saturday, February 27, 2016 @ 1:00pm
Final
St. John Bosco - Dermody (5G C Division) 8
St. Clare - Byergo (5G C Division) 13
 
Saturday, February 27, 2016 @ 1:00pm
Final
CPOP - Duenez (4G C Division) 6
Incarnate Word - Dugan (4G C Division) 18
 
Saturday, February 27, 2016 @ 1:00pm
Final
St. Clement - Hartenbach (7B A Division) 39
St. Richard - Moeller (7B A Division) 42
 
Saturday, February 27, 2016 @ 1:00pm
Final
St. Alban Roe - Srsen (3B S Division) 30
St. Joseph - Hardcastle (3B S Division) 13
 
Saturday, February 27, 2016 @ 12:45pm
Final
St. Joseph - Etchason (5G B Division) 13
Kirk Day School - Fuller (5G B Division) 14
 
Saturday, February 27, 2016 @ 12:30pm
Final
St. Clare - McKay (5B D Division) 22
Twin Oaks - Ward (5B D Division) 19
 
Saturday, February 27, 2016 @ 12:15pm
Final
Incarnate Word - Jost (4B D Division) 14
Holy Infant - Swyers (4B D Division) 11
 
Saturday, February 27, 2016 @ 11:45am
Final
St. Clare - Corrigan (6B C Division) 18
St. Richard - Egalhoff (6B C Division) 24
 
Saturday, February 27, 2016 @ 11:45am
Final
St. Joseph - Heimlich (5G A Division) 2
Ascension - Reed (5G A Division) 35
 
Saturday, February 27, 2016 @ 11:45am
Final
Sacred Heart Eureka - Hill (5B C Division) 20
St. Monica - Bauer (5B C Division) 24
 
Saturday, February 27, 2016 @ 11:45am
Final
Twin Oaks - Norman (7B C Division) 26
Incarnate Word - Martin (7B C Division) 30
 
Saturday, February 27, 2016 @ 11:45am
Final
St. Alban Roe - Soucek (3G Q Division) 4
St. Clare - Reed (3G Q Division) 12
 
Saturday, February 27, 2016 @ 11:45am
Final
St. Clare - Tournier (5G C Division) 9
CPOP - Mortland (5G C Division) 18
 
Saturday, February 27, 2016 @ 11:45am
Final
CPOP - Klein (3B P Division) 22
St. Joseph - Wichmann (3B P Division) 18
 
Saturday, February 27, 2016 @ 11:45am
Final
Holy Infant - Larocco (6B A Division) 23
Sacred Heart Eureka - Makovicka (6B A Division) 37
 
Saturday, February 27, 2016 @ 11:30am
Final
St. Clement - Neff (3B S Division) 15
Kirk Day School - Kohler (3B S Division) 23
 
Saturday, February 27, 2016 @ 11:15am
Final
St. Monica - Roleke (8B C Division) 2
Twin Oaks - Ward (8B C Division) 0
 
Saturday, February 27, 2016 @ 11:00am
Final
St. Monica - Hardwick (5B D Division) 40
Holy Infant - Miromonti (5B D Division) 3
 
Saturday, February 27, 2016 @ 10:30am
Final
St. Clare - Fruscella (6B B Divsion) 33
St. Richard - Brauss (6B B Divsion) 28
 
Saturday, February 27, 2016 @ 10:30am
Final
St. Alban Roe - Mahone (7B C Division) 29
St. Monica - Benben (7B C Division) 48
 
Saturday, February 27, 2016 @ 10:30am
Final
Holy Infant - Klipsch (4G A Division) 12
Ascension - Kickham (4G A Division) 20
 
Saturday, February 27, 2016 @ 10:30am
Final
St. Joseph - Dicarlo (4B D Division) 4
St. Clare - Powers (4B D Division) 31
 
Saturday, February 27, 2016 @ 10:30am
Final
Holy Infant - Van Rens (6B A Division) 40
St. Joseph - Delanty (6B A Division) 21
 
Saturday, February 27, 2016 @ 10:30am
Final
Twin Oaks - Keane (6G C Division) 26
Sacred Heart Eureka - Westerheide (6G C Division) 16
 
Saturday, February 27, 2016 @ 10:30am
Final
St. Joseph - VanDeven (7G A Division - A-1) 31
CPOP - Pavilisn (7G A Division - A-2) 12
 
Saturday, February 27, 2016 @ 10:30am
Final
Ascension - Eisenhart (5B B Division) 20
Incarnate Word - Blum (5B B Division) 14
 
Saturday, February 27, 2016 @ 10:15am
Final
Ascension - Wuennenberg (3G Q Division) 24
Kirk Day School - Vogel (3G Q Division) 8
 
Saturday, February 27, 2016 @ 10:00am
Final
Incarnate Word - Smith (3B P Division) 12
Holy Infant - Rolando (3B P Division) 24
 
Saturday, February 27, 2016 @ 9:45am
Final
CPOP - Smith (5B A Division) 23
Holy Infant - Burns (5B A Division) 41
 
Saturday, February 27, 2016 @ 9:15am
Final
Incarnate Word - Distelrath (3B Q Division) 6
St. Clare - Ries (3B Q Division) 18
 
Saturday, February 27, 2016 @ 9:15am
Final
St. Clement - Nunez (3G P Division) 18
St. Richard - Fuehne (3G P Division) 14
 
Saturday, February 27, 2016 @ 9:15am
Final
CPOP - Cahill (3B R Division) 12
St. Joseph - Hucke (3B R Division) 13
 
Saturday, February 27, 2016 @ 9:15am
Final
St. Joseph - Deboer (3G Q Division) 2
Sacred Heart - Ecker (3G Q Division) 16
 
Saturday, February 27, 2016 @ 9:15am
Final
St. Joseph - Bloeser (6B C Division) 21
St. Monica - Piening (6B C Division) 12
 
Saturday, February 27, 2016 @ 9:15am
Final
Incarnate Word - Poelker (3B R Division) 5
Ascension - Montandon (3B R Division) 24
 
Saturday, February 27, 2016 @ 9:00am
Final
St. Alban Roe - Beiermann (4B A Division) 20
Ascension - Benedict (4B A Division) 44
 
Saturday, February 27, 2016 @ 8:30am
Final
Ascension - Wright (4G B Division) 12
Holy Infant - Tober (4G B Division) 5
 
Saturday, February 27, 2016 @ 8:00am
Final
St. Joseph - Medler (4G B Division) 8
St. Joseph - Thiessen (4G B Division) 13
 
Saturday, February 27, 2016 @ 8:00am
Final
Ascension - Lane (8G A Division - A-2) 32
CPOP - Daliviras (8G A Division - A-1) 34
 
Saturday, February 27, 2016 @ 8:00am
Final
St. Clement - Galakatos (7G B Division - B-1) 13
St. Clare - Helfrey (7G B Division - B-2) 18
 
Friday, February 26, 2016 @ 8:40pm
Final
Incarnate Word - Noonan (8B B Division) 23
CPOP - Bourke (8B B Division) 36
 
Friday, February 26, 2016 @ 7:25pm
Final
St. Clare - King (7B A Division) 40
CPOP - Bergman (7B A Division) 22
 
Friday, February 26, 2016 @ 6:10pm
Final
St. Clement - Beller (6G C Division) 34
CPOP - Martin (6G C Division) 7
 
Monday, February 22, 2016 @ 8:15pm
Final
Incarnate Word - Fletcher (7B C Division) 39
Ascension - Kirwin (7B C Division) 45
 
Sunday, February 21, 2016 @ 7:30pm
Final
St. Alban Roe - Orf (4B A Division) 13
St. Joseph - Seavey (4B A Division) 24
 
Sunday, February 21, 2016 @ 6:15pm
Final
St. Joseph - Wichmann (3B P Division) 6
Holy Infant - Rolando (3B P Division) 26
 
Sunday, February 21, 2016 @ 6:15pm
Final
St. Clare - Cramsey (6G B Division) 20
St. Joseph - Ranali (6G B Division) 10
 
Sunday, February 21, 2016 @ 5:15pm
Final
St. Alban Roe - Roschke (8B A Divsion) 41
Sacred Heart Eureka - Kormanek (8B A Divsion) 39
 
Sunday, February 21, 2016 @ 5:10pm
Final
St. Alban Roe - Hewlett (5B A Division) 19
Holy Infant - Burns (5B A Division) 29
 
Sunday, February 21, 2016 @ 5:00pm
Final
St. Monica - Bauer (5B C Division) 21
Holy Infant - Slattery (5B C Division) 4
 
Sunday, February 21, 2016 @ 4:45pm
Final
St. Clement - Sievers (4G A Division) 12
Ascension - Kickham (4G A Division) 10
 
Sunday, February 21, 2016 @ 4:45pm
Final
St. Joseph - Gulino (7G A Division - A-1) 28
CPOP - Pavilisn (7G A Division - A-2) 27
 
Sunday, February 21, 2016 @ 3:55pm
Final
St. Monica - Burjoski (4B B Division) 30
Holy Infant - Hill (4B B Division) 22
 
Sunday, February 21, 2016 @ 3:55pm
Final
St. Alban Roe - Simmons (6G A Division) 28
Holy Infant - Bender (6G A Division) 19
 
Sunday, February 21, 2016 @ 3:45pm
Final
Holy Infant - Stalter (8G A Division - A-2) 32
St. Monica - Hayes (8G A Division - A-3) 22
 
Sunday, February 21, 2016 @ 3:45pm
Final
St. Joseph - Wolkey (7B A Division) 33
Holy Infant - Swaykus (7B A Division) 46
 
Sunday, February 21, 2016 @ 3:30pm
Final
Sacred Heart Eureka - Sebourn (7G B Division - B-1) 31
St. John Bosco - Sotolar (7G B Division - B-1) 27
 
Sunday, February 21, 2016 @ 3:30pm
Final
St. Joseph - Mueller (7B B Division) 34
CPOP - Clark (7B B Division) 36
 
Sunday, February 21, 2016 @ 3:30pm
Final
Holy Infant - Tober (5B D Division) 26
St. Alban Roe - Curran (5B D Division) 11
 
Sunday, February 21, 2016 @ 3:30pm
Final
St. Joseph - Einwalter (5G C Division) 20
Ascension - Schoemel (5G C Division) 9
 
Sunday, February 21, 2016 @ 3:30pm
Final
Holy Infant - Miromonti (5B D Division) 5
St. Alban Roe - Dill (5B D Division) 14
 
Sunday, February 21, 2016 @ 2:40pm
Final
Holy Infant - Swehla (4G A Division) 16
Holy Infant - Klipsch (4G A Division) 12
 
Sunday, February 21, 2016 @ 2:40pm
Final
St. Joseph - Hucke (3B R Division) 22
Holy Infant - Biro (3B R Division) 11
 
Sunday, February 21, 2016 @ 2:30pm
Final
St. Clement - Petruska (4B D Division) 17
Holy Infant - Swyers (4B D Division) 6
 
Sunday, February 21, 2016 @ 2:30pm
Final
Incarnate Word - Cox (6B C Division) 6
St. Monica - Piening (6B C Division) 17
 
Sunday, February 21, 2016 @ 2:30pm
Final
Holy Infant - St. Louis (7G A Division - A-2) 13
St. Joseph - Nelson (7G A Division - A-1) 48
 
Sunday, February 21, 2016 @ 2:15pm
Final
Incarnate Word - Poelker (3B R Division) 28
CPOP - Cahill (3B R Division) 16
 
Sunday, February 21, 2016 @ 2:15pm
Final
Holy Infant - Kisner (5G A Division) 10
St. Alban Roe - Restovich (5G A Division) 23
 
Sunday, February 21, 2016 @ 2:15pm
Final
St. Alban Roe - Scott (5B B Division) 22
St. Alban Roe - Ash (5B B Division) 15
 
Sunday, February 21, 2016 @ 2:15pm
Final
St. Joseph - Hamm (6G A Division) 16
Ascension - Ignaczak (6G A Division) 16
 
Sunday, February 21, 2016 @ 1:25pm
Final
St. Clement - Kohm (7B C Division) 31
Holy Infant - Miromonti (7B C Division) 25
 
Sunday, February 21, 2016 @ 1:25pm
Final
CPOP - Griffin (8B C Division) 41
Holy Infant - Jager (8B C Division) 20
 
Sunday, February 21, 2016 @ 1:15pm
Final
Incarnate Word - Jost (7G B Division - B-2) 10
St. Monica - Kinnison (7G B Division - B-2) 23
 
Sunday, February 21, 2016 @ 1:15pm
Final
Sacred Heart Eureka - Westerheide (6G C Division) 17
Holy Infant - Feagan (6G C Division) 14
 
Sunday, February 21, 2016 @ 1:00pm
Final
St. Joseph - Gordan (6G C Division) 12
CPOP - Martin (6G C Division) 8
 
Sunday, February 21, 2016 @ 1:00pm
Final
Ascension - Kirwin (7B C Division) 36
St. Alban Roe - Mahone (7B C Division) 39
 
Sunday, February 21, 2016 @ 1:00pm
Final
St. Alban Roe - Redders (3B R Division) 23
Ascension - Montandon (3B R Division) 21
 
Sunday, February 21, 2016 @ 1:00pm
Final
Incarnate Word - Origliass (7G A Division - A-1) 38
St. Alban Roe - Castelli (7G A Division - A-2) 23
 
Sunday, February 21, 2016 @ 12:10pm
Final
St. Clement - Galakatos (4B C Division) 21
Holy Infant - Wolper (4B C Division) 25
 
Sunday, February 21, 2016 @ 12:10pm
Final
St. Alban Roe - Beiermann (4B A Division) 43
Holy Infant - McGrath (4B A Division) 8
 
Sunday, February 21, 2016 @ 12:00pm
Final
St. Monica - Jansen (6G A Division) 17
St. Joseph - Folkins (6G A Division) 16
 
Saturday, February 20, 2016 @ 9:00pm
Final
St. Joseph - Ranalli (8B A Divsion) 39
Sacred Heart Eureka - Kormanek (8B A Divsion) 48
 
Saturday, February 20, 2016 @ 9:00pm
Final
Twin Oaks - Lemp (6B B Divsion) 50
Incarnate Word - Flavin (6B B Divsion) 23
 
Saturday, February 20, 2016 @ 7:45pm
Final
St. Joseph - Weindel (5B C Division) 12
Sacred Heart Eureka - Hill (5B C Division) 18
 
Saturday, February 20, 2016 @ 7:45pm
Final
Sacred Heart Eureka - Sauer (4B C Division) 15
Incarnate Word - Falb (4B C Division) 22
 
Saturday, February 20, 2016 @ 7:00pm
Final
St. Clare - Scheiber (8B C Division) 43
St. Joseph - Gordon (8B C Division) 35
 
Saturday, February 20, 2016 @ 6:30pm
Final
Twin Oaks - Lemp (8B A Divsion) 42
Incarnate Word - Olson (8B A Divsion) 35
 
Saturday, February 20, 2016 @ 5:45pm
Final
St. Alban Roe - Cain (8B B Division) 45
St. Joseph - Delanty (8B B Division) 31
 
Saturday, February 20, 2016 @ 4:45pm
Final
Twin Oaks - Brasfield (5B B Division) 9
Ascension - Eisenhart (5B B Division) 31
 
Saturday, February 20, 2016 @ 4:45pm
Final
St. Monica - Hardwick (5B D Division) 26
St. Clare - McKay (5B D Division) 20
 
Saturday, February 20, 2016 @ 4:45pm
Final
Ascension - Freeman (4B B Division) 28
St. Alban Roe - Cunningham (4B B Division) 10
 
Saturday, February 20, 2016 @ 4:45pm
Final
CPOP - Bourke (8B B Division) 49
St. Alban Roe - Lawson (8B B Division) 44
 
Saturday, February 20, 2016 @ 4:45pm
Final
St. Clement - Harrington (8G A Division - A-2) 34
St. Monica - Hayes (8G A Division - A-3) 28
 
Saturday, February 20, 2016 @ 4:30pm
Final
St. Alban Roe - Grass (6B C Division) 24
St. Joseph - Gillespie (6B C Division) 15
 
Saturday, February 20, 2016 @ 4:15pm
Final
St. Alban Roe - Scott (3G P Division) 3
Banderman - Twin Oaks (3G P Division) 7
 
Saturday, February 20, 2016 @ 4:00pm
Final
Holy Infant - Hurst (3G P Division) 4
CPOP - Oliver (3G P Division) 6
 
Saturday, February 20, 2016 @ 3:30pm
Final
Incarnate Word - Spicuzza (5G B Division) 9
St. Alban Roe - Leabig (5G B Division) 13
 
Saturday, February 20, 2016 @ 3:30pm
Final
Incarnate Word - Geis (7G B Division - B-2) 15
Incarnate Word - Jost (7G B Division - B-2) 20
 
Saturday, February 20, 2016 @ 3:30pm
Final
St. Alban Roe - Orf (4B A Division) 11
St. Alban Roe - Beiermann (4B A Division) 27
 
Saturday, February 20, 2016 @ 3:30pm
Final
Ascension - Verhulst (7B C Division) 47
St. Monica - Benben (7B C Division) 36
 
Saturday, February 20, 2016 @ 3:30pm
Final
St. Clare - King (7B A Division) 35
St. Richard - Moeller (7B A Division) 43
 
Saturday, February 20, 2016 @ 3:30pm
Final
St. Alban Roe - Srsen (3B S Division) 18
Ascension - Mitchell (3B S Division) 8
 
Saturday, February 20, 2016 @ 3:00pm
Final
Ascension - Reed (5G A Division) 35
Twin Oaks - Banderman (5G A Division) 17
 
Saturday, February 20, 2016 @ 2:45pm
Final
St. Clare - Tournier (5G C Division) 14
St. John Bosco - Dermody (5G C Division) 10
 
Saturday, February 20, 2016 @ 2:45pm
Final
Holy Infant - Swaykus (7B A Division) 40
CPOP - Bergman (7B A Division) 15
 
Saturday, February 20, 2016 @ 2:45pm
Final
St. Clement - Sievers (3B Q Division) 17
Holy Infant - Wittmann (3B Q Division) 24
 
Saturday, February 20, 2016 @ 2:15pm
Final
St. Joseph - Marty (8G A Division - A-1) 36
Ascension - Lane (8G A Division - A-2) 15
 
Saturday, February 20, 2016 @ 2:15pm
Final
Holy Infant - Bauer (5G B Division) 11
St. Joseph - Etchason (5G B Division) 18
 
Saturday, February 20, 2016 @ 2:15pm
Final
Holy Infant - Hoene (7G B Division - B-1) 40
St. Monica - Kinnison (7G B Division - B-2) 0
 
Saturday, February 20, 2016 @ 2:15pm
Final
Ascension - Wuennenberg (3G Q Division) 10
St. Alban Roe - Buhr (3G Q Division) 12
 
Saturday, February 20, 2016 @ 2:15pm
Final
Holy Infant - Wolper (4B C Division) 32
St. Richard - Garner (4B C Division) 14
 
Saturday, February 20, 2016 @ 2:15pm
Final
Incarnate Word - Martin (7B C Division) 42
Incarnate Word - Fletcher (7B C Division) 31
 
Saturday, February 20, 2016 @ 2:15pm
Final
Holy Infant - Biro (3B R Division) 3
St. Alban Roe - Redders (3B R Division) 32
 
Saturday, February 20, 2016 @ 2:00pm
Final
St. Alban Roe - Ash (5B B Division) 22
Kirk Day School - Gustafson (5B B Division) 26
 
Saturday, February 20, 2016 @ 1:45pm
Final
St. Clare - Fruscella (6B B Divsion) 27
Twin Oaks - Lemp (6B B Divsion) 44
 
Saturday, February 20, 2016 @ 1:30pm
Final
Holy Infant - St. Louis (7G A Division - A-2) 14
CPOP - Pavilisn (7G A Division - A-2) 30
 
Saturday, February 20, 2016 @ 1:30pm
Final
Incarnate Word - Strait (6G B Division) 14
St. John Bosco - Arnold (6G B Division) 5
 
Saturday, February 20, 2016 @ 1:30pm
Final
Sacred Heart Eureka - Makovicka (6B A Division) 37
Holy Infant - Van Rens (6B A Division) 42
 
Saturday, February 20, 2016 @ 1:00pm
Final
St. Joseph - Thiessen (4G B Division) 14
Ascension - Wright (4G B Division) 8
 
Saturday, February 20, 2016 @ 1:00pm
Final
Twin Oaks - Ward (5B D Division) 17
St. Alban Roe - Curran (5B D Division) 21
 
Saturday, February 20, 2016 @ 1:00pm
Final
St. Joseph - Einwalter (5G C Division) 17
St. Monica - Bourneuf (5G C Division) 2
 
Saturday, February 20, 2016 @ 1:00pm
Final
Holy Infant - Rolando (3B P Division) 28
Incarnate Word - Smith (3B P Division) 14
 
Saturday, February 20, 2016 @ 1:00pm
Final
Sacred Heart Eureka - Kormanek (8B A Divsion) 24
Incarnate Word - Olson (8B A Divsion) 30
 
Saturday, February 20, 2016 @ 1:00pm
Final
St. Clare - Waitkus (3B P Division) 29
St. Alban Roe - D'Andrea (3B P Division) 2
 
Saturday, February 20, 2016 @ 1:00pm
Final
St. Clement - Beller (6G C Division) 39
Sacred Heart Eureka - Westerheide (6G C Division) 13
 
Saturday, February 20, 2016 @ 1:00pm
Final
Holy Infant - Swyers (4B D Division) 20
St. Joseph - Dicarlo (4B D Division) 13
 
Saturday, February 20, 2016 @ 1:00pm
Final
Holy Infant - Wolper (6B C Division) 2
St. Richard - Egalhoff (6B C Division) 32
 
Saturday, February 20, 2016 @ 12:45pm
Final
St. Clement - Friehoff (5B C Division) 35
Kirk Day School - Snodgrass (5B C Division) 19
 
Saturday, February 20, 2016 @ 12:30pm
Final
St. Clare - Hanley (4G C Division) 0
Twin Oaks - Ohlmann (4G C Division) 2
 
Saturday, February 20, 2016 @ 12:15pm
Final
St. Alban Roe - Erusha (5B A Division) 40
CPOP - Smith (5B A Division) 22
 
Saturday, February 20, 2016 @ 12:15pm
Final
Holy Infant - Miromonti (5B D Division) 16
St. John Bosco - Thurman (5B D Division) 14
 
Saturday, February 20, 2016 @ 12:15pm
Final
Twin Oaks - Keane (6G C Division) 10
Holy Infant - Feagan (6G C Division) 7
 
Saturday, February 20, 2016 @ 11:45am
Final
Holy Infant - Klipsch (4G A Division) 5
St. Alban Roe - Restovich (4G A Division) 41
 
Saturday, February 20, 2016 @ 11:45am
Final
Kirk Day School - Gustafson (5B B Division) 21
Ascension - Eisenhart (5B B Division) 17
 
Saturday, February 20, 2016 @ 11:45am
Final
St. Clement - Galakatos (4B C Division) 28
St. Joseph - Mueller (4B C Division) 26
 
Saturday, February 20, 2016 @ 11:45am
Final
St. Joseph - Delanty (8B B Division) 29
Incarnate Word - Noonan (8B B Division) 35
 
Saturday, February 20, 2016 @ 11:45am
Final
Incarnate Word - Smith (4B B Division) 12
St. Monica - Burjoski (4B B Division) 15
 
Saturday, February 20, 2016 @ 11:45am
Final
Incarnate Word - Geis (7G B Division - B-2) 23
Sacred Heart Eureka - Sebourn (7G B Division - B-1) 21
 
Saturday, February 20, 2016 @ 11:45am
Final
St. Clement - Wykoff (4G C Division) 10
Incarnate Word - Dugan (4G C Division) 14
 
Saturday, February 20, 2016 @ 11:45am
Final
St. Clare - Ries (3B Q Division) 10
St. Alban Roe - Sommer (3B Q Division) 15
 
Saturday, February 20, 2016 @ 11:30am
Final
St. Clare - Droege (6B C Division) 14
Kirk Day School - Hughes (6B C Division) 39
 
Saturday, February 20, 2016 @ 11:15am
Final
Incarnate Word - Blum (5B B Division) 16
Twin Oaks - Brasfield (5B B Division) 29
 
Saturday, February 20, 2016 @ 11:00am
Final
St. Monica - Jansen (4G A Division) 7
Holy Infant - Swehla (4G A Division) 18
 
Saturday, February 20, 2016 @ 11:00am
Final
Incarnate Word - Jost (7G B Division - B-2) 18
St. John Bosco - Sotolar (7G B Division - B-1) 14
 
Saturday, February 20, 2016 @ 10:30am
Final
St. Clement - Neff (3B S Division) 15
Sacred Heart Eureka - Copeland (3B S Division) 10
 
Saturday, February 20, 2016 @ 10:30am
Final
St. Clare - Reed (3G Q Division) 19
St. Joseph - Deboer (3G Q Division) 6
 
Saturday, February 20, 2016 @ 10:30am
Final
St. Clement - Nunez (3G P Division) 14
Ascension - Travers (3G P Division) 13
 
Saturday, February 20, 2016 @ 10:30am
Final
St. Clement - Wenzel (6B B Divsion) 33
Incarnate Word - Flavin (6B B Divsion) 22
 
Saturday, February 20, 2016 @ 10:30am
Final
St. Richard - Arroyo (7B B Division) 8
St. Alban Roe - Bunkers (7B B Division) 32
 
Saturday, February 20, 2016 @ 10:30am
Final
CPOP - Daliviras (8G A Division - A-1) 27
Incarnate Word - Distelrath (8G A Division - A-1) 29
 
Saturday, February 20, 2016 @ 10:15am
Final
Incarnate Word - Vincent (5G B Division) 13
Kirk Day School - Fuller (5G B Division) 10
 
Saturday, February 20, 2016 @ 10:00am
Final
St. Clare - Powers (8G A Division - A-3) 37
Twin Oaks - VanEssendelft (8G A Division - A-3) 31
 
Saturday, February 20, 2016 @ 9:45am
Final
St. Alban Roe - Moger (6B A Division) 38
Holy Infant - Larocco (6B A Division) 35
 
Saturday, February 20, 2016 @ 9:15am
Final
Twin Oaks - Norman (7B C Division) 29
St. Alban Roe - Mahone (7B C Division) 30
 
Saturday, February 20, 2016 @ 9:15am
Final
Holy Infant - Boehmer (8B C Division) 45
St. Alban Roe - Kvam (8B C Division) 24
 
Saturday, February 20, 2016 @ 9:15am
Final
Kirk Day School - Essenburg (3G P Division) 8
Incarnate Word - Kendrick (3G P Division) 16
 
Saturday, February 20, 2016 @ 9:15am
Final
CPOP - Duenez (4G C Division) 10
Sacred Heart Eureka - Beam (4G C Division) 35
 
Saturday, February 20, 2016 @ 9:15am
Final
St. Joseph - Hardcastle (3B S Division) 28
St. Joseph - Schuerer (3B S Division) 10
 
Saturday, February 20, 2016 @ 9:15am
Final
Ascension - Ignaczak (6G A Division) 18
St. Monica - Jansen (6G A Division) 27
 
Saturday, February 20, 2016 @ 9:15am
Final
Incarnate Word - Origliasso (5B A Division) 31
Ascensin - Harris (5B A Division) 12
 
Saturday, February 20, 2016 @ 9:00am
Final
St. Monica - Brier (3B S Division) 4
Kirk Day School - Kohler (3B S Division) 22
 
Saturday, February 20, 2016 @ 8:30am
Final
Kirk Day School - Vogel (3G Q Division) 0
Holy Infant - Huff (3G Q Division) 22
 
Saturday, February 20, 2016 @ 8:00am
Final
Holy Infant - Tober (4G B Division) 22
Incarnate Word - Ross (4G B Division) 16
 
Saturday, February 20, 2016 @ 8:00am
Final
Incarnate Word - Ahrens (3G Q Division) 10
St. Alban Roe - Soucek (3G Q Division) 14
 
Saturday, February 20, 2016 @ 8:00am
Final
St. Joseph - Nelson (7G A Division - A-1) 47
St. Alban Roe - Castelli (7G A Division - A-2) 25
 
Saturday, February 20, 2016 @ 8:00am
Final
CPOP - Probst (4G B Division) 5
St. Joseph - Medler (4G B Division) 3
 
Friday, February 19, 2016 @ 8:40pm
Final
Twin Oaks - Ward (8B C Division) 17
CPOP - Griffin (8B C Division) 37
 
Friday, February 19, 2016 @ 7:25pm
Final
Incarnate Word - Smith (4B B Division) 16
CPOP - Nance (4B B Division) 16
 
Friday, February 19, 2016 @ 6:10pm
Final
Incarnate Word - Smith (3B P Division) 2
CPOP - Klein (3B P Division) 18
 
Tuesday, February 16, 2016 @ 8:00pm
Final
St. Alban Roe - Leahy (8B C Division) 27
Holy Infant - Boehmer (8B C Division) 50
 
Monday, February 15, 2016 @ 6:30pm
Final
Incarnate Word - Fletcher (7B C Division) 36
Holy Infant - Miromonti (7B C Division) 25
 
Sunday, February 14, 2016 @ 6:15pm
Final
St. Alban Roe - Soucek (3G Q Division) 4
Holy Infant - Huff (3G Q Division) 14
 
Sunday, February 14, 2016 @ 5:00pm
Final
St. Joseph - Weindel (5B C Division) 33
Holy Infant - Slattery (5B C Division) 10
 
Sunday, February 14, 2016 @ 4:45pm
Final
Incarnate Word - Distelrath (3B Q Division) 16
St. Clement - Sievers (3B Q Division) 24
 
Sunday, February 14, 2016 @ 4:00pm
Final
St. Alban Roe - Scott (3G P Division) 7
Incarnate Word - Kendrick (3G P Division) 5
 
Sunday, February 14, 2016 @ 3:45pm
Final
Ascension - Travers (3G P Division) 14
Holy Infant - Hurst (3G P Division) 3
 
Sunday, February 14, 2016 @ 3:30pm
Final
Holy Infant - Burns (5B A Division) 43
St. Alban Roe - Erusha (5B A Division) 34
 
Sunday, February 14, 2016 @ 3:30pm
Final
Incarnate Word - Ross (4G B Division) 4
Ascension - Wright (4G B Division) 13
 
Sunday, February 14, 2016 @ 3:30pm
Final
Holy Infant - Kisner (5G A Division) 14
St. Clement - Bokerman (5G A Division) 8
 
Sunday, February 14, 2016 @ 3:30pm
Final
St. Joseph - Ranali (6G B Division) 22
St. Alban Roe - McClellan (6G B Division) 28
 
Sunday, February 14, 2016 @ 2:45pm
Final
Holy Infant - Hill (4B B Division) 26
Incarnate Word - Smith (4B B Division) 24
 
Sunday, February 14, 2016 @ 2:40pm
Final
St. Alban Roe - D'Andrea (3B P Division) 0
Holy Infant - Rolando (3B P Division) 0
 
Sunday, February 14, 2016 @ 2:30pm
Final
Incarnate Word - Falb (4B C Division) 10
St. Joseph - Mueller (4B C Division) 16
 
Sunday, February 14, 2016 @ 2:15pm
Final
Holy Infant - Feagan (6G C Division) 8
St. Clement - Beller (6G C Division) 27
 
Sunday, February 14, 2016 @ 2:15pm
Final
Incarnate Word - Noonan (8B B Division) 28
St. Alban Roe - Cain (8B B Division) 51
 
Sunday, February 14, 2016 @ 2:15pm
Final
Incarnate Word - Origliasso (5B A Division) 15
St. Alban Roe - Hewlett (5B A Division) 23
 
Sunday, February 14, 2016 @ 1:30pm
Final
St. Clement - Galakatos (7G B Division - B-1) 20
Incarnate Word - Jost (7G B Division - B-2) 12
 
Sunday, February 14, 2016 @ 1:15pm
Final
CPOP - Probst (4G B Division) 9
Holy Infant - Tober (4G B Division) 3
 
Sunday, February 14, 2016 @ 1:00pm
Final
Ascensin - Harris (5B A Division) 15
CPOP - Smith (5B A Division) 28
 
Sunday, February 14, 2016 @ 1:00pm
Final
St. Monica - Roleke (8B C Division) 30
St. Clement - Killeen (8B C Division) 49
 
Sunday, February 14, 2016 @ 1:00pm
Final
Ascension - Kickham (4G A Division) 2
St. Alban Roe - Restovich (4G A Division) 32
 
Sunday, February 14, 2016 @ 1:00pm
Final
St. Clare - Reed (3G Q Division) 2
Ascension - Wuennenberg (3G Q Division) 10
 
Sunday, February 14, 2016 @ 1:00pm
Final
St. Joseph - Ranalli (8B A Divsion) 40
St. Alban Roe - Roschke (8B A Divsion) 45
 
Sunday, February 14, 2016 @ 12:00pm
Final
St. Clare - Ries (3B Q Division) 14
St. Joseph - Delanty (3B Q Division) 18
 
Saturday, February 13, 2016 @ 8:30pm
Final
St. Alban Roe - Mahone (7B C Division) 34
St. Clement - Kohm (7B C Division) 36
 
Saturday, February 13, 2016 @ 7:45pm
Final
Holy Infant - Hoene (7G B Division - B-1) 50
Incarnate Word - Geis (7G B Division - B-2) 16
 
Saturday, February 13, 2016 @ 7:15pm
Final
St. Joseph - Hardcastle (3B S Division) 12
St. Clement - Neff (3B S Division) 11
 
Saturday, February 13, 2016 @ 7:00pm
Final
Holy Infant - Tober (4G B Division) 8
St. Joseph - Thiessen (4G B Division) 16
 
Saturday, February 13, 2016 @ 6:30pm
Final
St. Alban Roe - Leabig (5G B Division) 3
Incarnate Word - Vincent (5G B Division) 20
 
Saturday, February 13, 2016 @ 6:00pm
Final
Sacred Heart Eureka - Sauer (4B C Division) 11
St. Clement - Galakatos (4B C Division) 16
 
Saturday, February 13, 2016 @ 5:45pm
Final
Ascension - Ignaczak (6G A Division) 6
St. Joseph - Folkins (6G A Division) 31
 
Saturday, February 13, 2016 @ 4:45pm
Final
Holy Infant - Swaykus (7B A Division) 19
St. Clement - Hartenbach (7B A Division) 30
 
Saturday, February 13, 2016 @ 4:30pm
Final
St. Clare - Waitkus (3B P Division) 18
St. Joseph - Wichmann (3B P Division) 2
 
Saturday, February 13, 2016 @ 3:30pm
Final
Holy Infant - Hill (4B B Division) 17
Ascension - Freeman (4B B Division) 25
 
Saturday, February 13, 2016 @ 3:30pm
Final
Twin Oaks - Lemp (6B B Divsion) 36
St. Clement - Teepe (6B B Divsion) 32
 
Saturday, February 13, 2016 @ 3:30pm
Final
St. Alban Roe - Dill (5B D Division) 15
St. Monica - Hardwick (5B D Division) 13
 
Saturday, February 13, 2016 @ 3:30pm
Final
St. Joseph - Seavey (4B A Division) 18
St. Alban Roe - Beiermann (4B A Division) 31
 
Saturday, February 13, 2016 @ 3:30pm
Final
CPOP - Pavilisn (7G A Division - A-2) 17
Incarnate Word - Origliass (7G A Division - A-1) 19
 
Saturday, February 13, 2016 @ 3:30pm
Final
Incarnate Word - Blum (5B B Division) 17
St. Alban Roe - Ash (5B B Division) 30
 
Saturday, February 13, 2016 @ 2:45pm
Final
Ascension - Montandon (3B R Division) 23
CPOP - Cahill (3B R Division) 5
 
Saturday, February 13, 2016 @ 2:45pm
Final
Twin Oaks - Banderman (5G A Division) 13
Holy Infant - Kisner (5G A Division) 11
 
Saturday, February 13, 2016 @ 2:15pm
Final
Kirk Day School - Kohler (3B S Division) 9
Ascension - Mitchell (3B S Division) 6
 
Saturday, February 13, 2016 @ 2:15pm
Final
St. Alban Roe - Castelli (7G A Division - A-2) 15
St. Joseph - VanDeven (7G A Division - A-1) 25
 
Saturday, February 13, 2016 @ 2:15pm
Final
St. John Bosco - Sotolar (7G B Division - B-1) 14
Incarnate Word - Geis (7G B Division - B-2) 21
 
Saturday, February 13, 2016 @ 2:15pm
Final
St. Joseph - Hamm (6G A Division) 19
St. Monica - Jansen (6G A Division) 20
 
Saturday, February 13, 2016 @ 2:15pm
Final
St. Clare - Reed (3G Q Division) 4
St. Alban Roe - Buhr (3G Q Division) 10
 
Saturday, February 13, 2016 @ 2:15pm
Final
CPOP - Bourke (8B B Division) 22
St. Clement - Peacock (8B B Division) 25
 
Saturday, February 13, 2016 @ 2:15pm
Final
Holy Infant - Van Rens (6B A Division) 30
St. Alban Roe - Moger (6B A Division) 20
 
Saturday, February 13, 2016 @ 1:45pm
Final
St. Monica - Hayes (8G A Division - A-3) 41
Twin Oaks - VanEssendelft (8G A Division - A-3) 24
 
Saturday, February 13, 2016 @ 1:30pm
Final
Ascension - Schoemel (5G C Division) 17
St. John Bosco - Dermody (5G C Division) 11
 
Saturday, February 13, 2016 @ 1:30pm
Final
St. Joseph - Gordon (8B C Division) 26